Kariéra

Inzerát na pozici:

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - PRAHA 9, LETŇANY

POŽADUJEME:

- SŠ vzdělání ekonomického směru

- praxe na obdobné pozici nejméně 3 roky

- znalost podvojného účetnictví, účetních principů a předpisů

- dobrá znalost českých účetních standardů, přehled v oblasti daňových zákonů

- uživatelská znalost MS Office

- schopnost samostatné i týmové práce

- pečlivost, spolehlivost a flexibilita

NÁPLŇ PRÁCE:

- práce v menším účetním oddělení společnosti

- zpracování kompletního účetnictví společnosti

- komunikace s orgány státní správy

NABÍZÍME:

- dobré platové podmínky odpovídající zkušenostem a praxi

- nástup dohodou

- možnost zkráceného úvazku a flexibilní pracovní doby

- možnost profesního rozvoje a seberealizace, další vzdělávání

- zaměstnanecké výhody – mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky, kafetérie, občerstvení na pracovišti, individuální rozvržení pracovní doby

ZAMĚSTNAVATEL:

ODIEN Group

KONTAKTNÍ OSOBA:

Olga Rompalová

email: info@odien.cz