Rezidence Veselská

Rezidence Veselská je developerský projekt v lokalitě Prahy 9 – Letňany.  V I. etapě se jedná o sedmipodlažní budovu se 100 bytovými jednotkami (dispozice od 1+kk do 4+kk) v energetické třídě B. Druhá etapa bude realizována jako dvě samostatné budovy s podzemními garážovými halami. Celkem zde bude 214 bytů převážně menších kategorií v energetické třídě B. Moderní vzhled a zajímavě řešené byty včetně balkonů, lodžií, rozsáhlých teras nebo předzahrádek osloví každého klienta, který preferuje moderní styl bydlení. Předpokládaný termín dokončení druhé etapy je podzim 2018.

Odien Real Estate se v realitní sféře vydává jinou cestou než tlakem na snižování cen. Bytový komplex se projektoval tak, aby se v něm mohly potkávat různé skupiny obyvatel. Byty 1+kk a 2+kk se hodí pro jednotlivce či páry, kterým postačuje menší rozloha bytu - tito klienti ocení dobrou dopravní dostupnost a zároveň klidnou lokalitu mimo intenzivní ruch města. Větší byty budou naopak vyhovovat mladým rodinám, které také využijí školku přímo v domě. Všechny byty disponují balkonem či lodžií, patří k nim také rozsáhlé terasy či předzahrádky. Samozřejmostí jsou dostatečné úložné prostory - sklepy, garáže.

“Při plánování Rezidence Veselská nám velmi záleželo na tom, aby zde lidé našli dlouhodobé a pohodlné bydlení. Nesnažíme se stavět další sídlištní komplex, kam se jezdí jen přespávat a o víkendu se vylidňuje. Rádi bychom, aby se jméno naší značky šířilo ne kvůli řvavým reklamám a dumpingovým cenám, ale díky tomu, že majitelé bytů o svém bydlení rádi vyprávějí přátelům a jsou v Letňanech šťastní.”
 

ředitel divize developmentu Jiří Drozd

 

Rezidence Veselská

Termín dokončení

II. etapy: podzim 2018

Další projekty